0430300003-03-R0
DigiKeys varenummer
0430300003-03-R0-ND
Producenter
Producentens varenummer
0430300003-03-R0
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 20 AWG Jumper ledning Fatning til kabel (rund) Guld 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Producenter
Molex
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Rød
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
Antal rækker
1
Kontaktende
Fatning til kabel (rund)
Antal ledere
1
Længde
3,00" (76,20mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ længde
2" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED
På lager: 299
8" PRE-CRIMP A2040R RED