SYBP-1950+
DigiKeys varenummer
3157-SYBP-1950+TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SYBP-1950+
Beskrivelse
LUMPED LC BPF, 1700 - 2200 MHZ
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,95GHz center Frekvens Båndpas RF-filtre (radiofrekvens) 500MHz båndbredde 2,2dB 6-SMD, ingen leder
Kategori
Filtertype
Båndpas
Producenter
Mini-Circuits
Indsættelsestab
2,2dB
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,310" L x 0,250" B (7,87mm x 6,35mm)
Frekvens
1,95GHz center
Højde (maks.)
0,150" (3,81mm)
Båndbredde
500MHz