B207LA0S
DigiKeys varenummer
1761-B207LA0S-ND
Producenter
Producentens varenummer
B207LA0S
Beskrivelse
AFL08888
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Frekvens Båndpas RF-filtre (radiofrekvens) 1GHz båndbredde 3,5dB 3-SMD, ingen leder
Kategori
Filtertype
Båndpas
Producenter
Knowles Dielectric Labs
Indsættelsestab
3,5dB
Emballage
Bulk
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
3-SMD, ingen leder
Frekvens
20.7GHz Center
Størrelse/dimension
0,450" L x 0,175" B (11,43mm x 4,45mm)
Båndbredde
1GHz
Højde (maks.)
0,093" (2,36mm)