SMLJ43E3/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 3.800
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
76,7V Klemme 39,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMLJ43E3/TR13
DigiKeys varenummer
SMLJ43E3/TR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMLJ43E3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 76.7VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
39,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
300W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
76,7V