5.0SMDJ43A-T7 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
69,4V Klemme 72,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
5.0SMDJ43A-T7
DigiKeys varenummer
18-5.0SMDJ43A-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-5.0SMDJ43A-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
18-5.0SMDJ43A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ43A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ43A-T7 Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
72,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V