MA8025E12D-FSR
MA8025E12D-FSR
MA8025E12D-FSR
DigiKeys varenummer
1570-1683-ND
Producenter
Producentens varenummer
MA8025E12D-FSR
Beskrivelse
FAN 80X25MM SLEEVE 12VDC WIRE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator 12VDC Kvadratisk - 80mm L x 80mm H Muffe 2 trådledere
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 80mm L x 80mm H
Mfr
Bredde
25,00mm