MBH33002-25P/2.6
DigiKeys varenummer
4573-MBH33002-25P/2.6-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBH33002-25P/2.6
Beskrivelse
AL HEAT SINK 33X33X25MM WITH PIN
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminiumlegering Topmontering
Kategori
Fastgøringsmetode
Klips, termisk tape, selvklæbende (ikke inkluderet)
Mfr
Form
Kvadratisk, Stiftfinner
Serie
Længde
1,299" (33,00mm)
Emballage
Bakke
Bredde
1,299" (33,00mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,866" (22,00mm)