MBH19001-15W/2.6
DigiKeys varenummer
4573-MBH19001-15W/2.6-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBH19001-15W/2.6
Beskrivelse
AL HEAT SINK 19X19X15MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminiumlegering Topmontering
Kategori
Fastgøringsmetode
Termisk tape, Selvklæbende (ikke inkluderet)
Mfr
Form
Kvadratisk, Finner
Serie
Længde
0,748" (19,00mm)
Emballage
Bakke
Bredde
0,748" (19,00mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,591" (15,01mm)