MBH17001-20W/1.7
DigiKeys varenummer
4573-MBH17001-20W/1.7-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBH17001-20W/1.7
Beskrivelse
AL HEAT SINK 17X17X20MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminiumlegering Topmontering
Kategori
Fastgøringsmetode
Klips, termisk tape, selvklæbende (ikke inkluderet)
Mfr
Form
Kvadratisk, Finner
Serie
Længde
0,669" (17,00mm)
Emballage
Bakke
Bredde
0,669" (17,00mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,709" (18,00mm)