MBA42.5002-15P/CU/2.6Y
DigiKeys varenummer
4573-MBA42.5002-15P/CU/2.6Y-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBA42.5002-15P/CU/2.6Y
Beskrivelse
CU HEAT SINK 42.5X42.5X15MM WITH
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Kobber Topmontering
Kategori
Fastgøringsmetode
Klips
Mfr
Form
Kvadratisk, Stiftfinner
Serie
Længde
1,673" (42,50mm)
Emballage
Bakke
Bredde
1,673" (42,50mm)
Varestatus
Aktiv
Finhøjden
0,472" (12,00mm)