MBA33002-21P/CU/3.4Y | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 4573-MBA33002-21P/CU/3.4Y-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | MBA33002-21P/CU/3.4Y |
Beskrivelse | CU HEAT SINK 33X33X21MM WITH PIN |
Producentens standard leveringstid | 5 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Køleplade BGA Kobber Topmontering |
Kategori | Fastgøringsmetode Klips |
Mfr | Form Kvadratisk, Stiftfinner |
Serie | Længde 1,299" (33,00mm) |
Emballage Bakke | Bredde 1,299" (33,00mm) |
Varestatus Aktiv | Finhøjden 0,709" (18,00mm) |