CXM-14-35-90-36-TC60-F7-2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 609
Cree LED
Cree LED
LED-belysning – COB’er, motorer, moduler Chip på kort (COB) CXM-14 Gen 6 Hvid, Varm Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CXM-14-35-90-36-TC60-F7-2
DigiKeys varenummer
1214-CXM-14-35-90-36-TC60-F7-2-ND
Producenter
Producentens varenummer
CXM-14-35-90-36-TC60-F7-2
Beskrivelse
CXM-14-35-90-36-TC60-F7-2
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
33,3V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
148 lm/W
Strøm - Maks.
1,8A
Størrelse/dimension
19,00mm L x 19,00mm B
CCT (K)
3500K 2-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,40mm
Lysemitterende overflade (LES)
14,30mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
3540lm (Typ)
Strøm - Test
720mA