CXM-14-35-90-36-TC60-F7-3
DigiKeys varenummer
1214-CXM-14-35-90-36-TC60-F7-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
CXM-14-35-90-36-TC60-F7-3
Beskrivelse
CXM-14-35-90-36-TC60-F7-3
Temperatur - Test
85°C
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
33,3V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
148 lm/W
Strøm - Maks.
1,8A
Størrelse/dimension
19,00mm L x 19,00mm B
CCT (K)
3500K 3-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,40mm
Lysemitterende overflade (LES)
14,30mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
3540lm (Typ)
Strøm - Test
720mA