CLM-22-27-80-36-TC60-F7-2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
LED-belysning – COB’er, motorer, moduler Chip på kort (COB) CLM-22 Gen 6 Hvid, Varm Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CLM-22-27-80-36-TC60-F7-2
DigiKeys varenummer
1214-CLM-22-27-80-36-TC60-F7-2-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLM-22-27-80-36-TC60-F7-2
Beskrivelse
CLM-22-27-80-36-TC60-F7-2
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
32,9V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
172 lm/W
Strøm - Maks.
3,2A
CRI (Color Rendering Index)
80
Størrelse/dimension
28,00mm L x 28,00mm B
CCT (K)
2700K 2-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,37mm
Lysemitterende overflade (LES)
22,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
5955lm (Typ)
Strøm - Test
1,05A