CLM-22-24-90-36-TC50-F6-3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Luminus Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
LED-belysning – COB’er, motorer, moduler Chip på kort (COB) CLM-22 Gen 5 Hvid, Varm Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CLM-22-24-90-36-TC50-F6-3
DigiKeys varenummer
1214-CLM-22-24-90-36-TC50-F6-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
CLM-22-24-90-36-TC50-F6-3
Beskrivelse
LUX SERIES COB
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Temperatur - Test
85°C
Producenter
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
33,5V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
156 lm/W
Emballage
Bakke
Strøm - Maks.
1,76A
Varestatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index)
90
Type
Chip på kort (COB)
Synsvinkel
120°
Farve
Hvid, Varm
Størrelse/dimension
28,00mm L x 28,00mm B
CCT (K)
2400K 3-trins MacAdam-ellipse
Højde
1,37mm
Konfiguration
Kvadratisk
Lysemitterende overflade (LES)
22,00mm diam.
Lysstrøm @ strøm/temperatur
5470lm (typisk)
Linsetype
Flad
Strøm - Test
1,05A