L130-5090001400001
DigiKeys varenummer
1416-1732-2-ND - Tape & Reel (TR)
1416-1732-1-ND - Afskåret tape (CT)
1416-1732-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L130-5090001400001
Beskrivelse
LED LUXEON COOL WHITE 5000K 3014
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3014 Hvid, Kølig 5000K 3,1V 60mA 116° 1206 (3216 metrisk)
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
90
Mfr
Strøm - Maks.
100mA
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
3014
CCT (K)
5000K
Størrelse/dimension
0,118" L x 0,055" B (3,00mm x 1,40mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
22lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,83mm)
Strøm - Test
60mA
Pakkens termiske modstand
35°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
3,1V