L130-3590001400001
DigiKeys varenummer
1416-1710-2-ND - Tape & Reel (TR)
1416-1710-1-ND - Afskåret tape (CT)
1416-1710-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
L130-3590001400001
Beskrivelse
LED LUXEON WARM WHT 3500K 3014
Detaljeret beskrivelse
LED-lys LUXEON 3014 Hvid, Varm 3500K 3,1V 60mA 116° 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
L130-3590001400001 Modeller
Kategori
CRI (Color Rendering Index)
90
Mfr
Strøm - Maks.
100mA
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Farve
Leverandørs enhedspakning
3014
CCT (K)
3500K
Størrelse/dimension
0,114" L x 0,055" B (2,90mm x 1,40mm)
Flus @ 25°C, Strøm - Test
21lm (Typ)
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,83mm)
Strøm - Test
60mA
Pakkens termiske modstand
35°C/W
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
3,1V