V14P625AUTO1T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
1 kV 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V14P625AUTO1T
DigiKeys varenummer
18-V14P625AUTO1TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V14P625AUTO1T
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 6.5KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Overstrøm
6.5 kA
Producenter
Energi
235J
Serie
Antal kredsløb
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
160 pF @ 1 MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimum AC-spænding
625 V
Klasse
Automotive
Maksimum DC-spænding
825 V
Kvalifikation
AEC-Q200
Varistor-spænding (min.)
900 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (Typ)
1 kV
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV