V14H625PL3T1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1 kV 6.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V14H625PL3T1
DigiKeys varenummer
18-V14H625PL3T1TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V14H625PL3T1
Beskrivelse
VARISTOR 1KV 6.5KA DISC 14MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
1.1 kV
Energi
235J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
160 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
625 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
825 V
Varistor-spænding (min.)
900 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
1 kV