SMDJ24A/TR7
DigiKeys varenummer
13-SMDJ24A/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMDJ24A/TR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMDJ24A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ24A/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
77,1A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V