SMCJ8.5CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Similar
YAGEO
YAGEO
14,4V Klemme 104,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ8.5CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMCJ8.5CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ8.5CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
14,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
104,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
8,5V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
9,44V