SMCJ8.5CA/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
14,4V Klemme 104,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ8.5CA/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMCJ8.5CA/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ8.5CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
14,4V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
104,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
8,5V
Spænding - Nedbrud (min.)
9,44V