SD15C-01FTG
DigiKeys varenummer
F6444TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6444CT-ND - Afskåret tape (CT)
F6444DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SD15C-01FTG
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 31VC SOD323
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
31V Klemme 12A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SD15C-01FTG Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
450W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Serie
Kapacitans @ frekvens
75pF @ 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
15V (maks.)
Pakke/hus
SC-76, SOD-323
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
31V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
12A (8/20µs)