SMF4L20CAQ-7
DigiKeys varenummer
31-SMF4L20CAQ-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMF4L20CAQ-7
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO219AA
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-219AA
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
12,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Pakke/hus
DO-219AA
Spænding - Nedbrud (min.)
22,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
32,4V