5.0SMDJ43A-T7 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 5.0SMDJ43A-T7 |
Beskrivelse | TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 69,4V Klemme 72,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 5.0SMDJ43A-T7 Modeller |
Kategori | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 72,1A |
Mfr | Effekt - Peak-impuls 5000W (5kW) |
Serie | Strømnetbeskyttelse Ja |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer Telekommunikation |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflademontering |
Enkeltrettede kanaler 1 | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - returspænding (Typ) 43V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Nedbrud (min.) 47,8V | Grundlæggende varenummer |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 69,4V |