TV30C430J-G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 3.800
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
69,4V Klemme 43,23A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TV30C430J-G
DigiKeys varenummer
TV30C430J-G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TV30C430J-G
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TV30C430J-G Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
43,23A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V