5.0SMDJ12CA
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ12CATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ12CACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ12CA
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
19,9V Klemme 252A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ12CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
252A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V