3425L200/60MR
DigiKeys varenummer
18-3425L200/60MRTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-3425L200/60MRCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-3425L200/60MRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3425L200/60MR
Beskrivelse
3425L PPTC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 60V 2 A Ih Overflademontering Ikke-standard SMD
Kategori
Tid til udløs
10 s
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
40 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
200 mOhms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Spænding - Maks.
60V
Størrelse/dimension
0,341" L x 0,250" B (8,65mm x 6,35mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
2 A
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Udløs (It)
4 A
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Strøm - Maks.
20 A