3425L300/36MR
DigiKeys varenummer
18-3425L300/36MRTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-3425L300/36MRCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-3425L300/36MRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3425L300/36MR
Beskrivelse
3425L PPTC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 36V 3 A Ih Overflademontering Ikke-standard SMD
Kategori
Tid til udløs
20 s
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
10 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
60 mOhms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Spænding - Maks.
36V
Størrelse/dimension
0,341" L x 0,250" B (8,65mm x 6,35mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
3 A
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)
Strøm - Udløs (It)
6 A
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Strøm - Maks.
20 A