30KPA71C-B det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
117,08V Klemme 271,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA71C-B
DigiKeys varenummer
30KPA71C-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
30KPA71C-B
Beskrivelse
TVS DIODE 71VWM 117.08VC P600
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
30KPA71C-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
271,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Bulk
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
71V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
74,94V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
117,08V