30KPA71CAE3/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
111,5V Klemme 271,1A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA71CAE3/TR13
DigiKeys varenummer
30KPA71CAE3/TR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA71CAE3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 71VWM 111.5VC P600
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
271,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
71V
Spænding - Nedbrud (min.)
79,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
111,5V