30KPA51CA
DigiKeys varenummer
30KPA51CATR-ND - Tape & Reel (TR)
30KPA51CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA51CA
Beskrivelse
TVS DIODE 51VWM 86.4VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
86,4V Klemme 350,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
30KPA51CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
350,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
51V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
57V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
86,4V