15KPA20A-HR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
34,3V Klemme 440,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA20A-HR
DigiKeys varenummer
15KPA20A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA20A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 34.3VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
440,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
22,34V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
34,3V