15KPA20A/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
34,3V Klemme 440,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA20A/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA20A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA20A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 34.3VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
34,3V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
440,2A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Spænding - Nedbrud (min.)
22,34V