15KPA17CA-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 228
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
29,3V Klemme 515,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA17CA-B
DigiKeys varenummer
15KPA17CA-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
15KPA17CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 29.3VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
15KPA17CA-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
515,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Bulk
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
18,99V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
29,3V