15KPA17CA/B
DigiKeys varenummer
13-15KPA17CA/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-15KPA17CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA17CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 29.3VC P600
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
29,3V Klemme 515,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
29,3V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
515,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Spænding - Nedbrud (min.)
18,99V