1.5KE16CA
DigiKeys varenummer
1.5KE16CATR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE16CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE16CA
Beskrivelse
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22,5V Klemme 67,6A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE16CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
67,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
13,6V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
15,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
22,5V