1.5KE16CA/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE16CA/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5KE16CA/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE16CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22,5V Klemme 67,6A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
67,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
13,6V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
15,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
22,5V