0326.600HXP
DigiKeys varenummer
F2633-ND
Producenter
Producentens varenummer
0326.600HXP
Beskrivelse
FUSE CERM 600MA 250VAC 125VDC
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
600 mA 250 V AC 125 V DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Mfr
Responstid
Træg
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
100A AC, 10kA DC
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
3.9
Monteringstype
Kræver holder
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Spændingsklassifikation - AC
250 V
DC-koldmodstand
0.9495 Ohms