A15973-16 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Laird Technologies - Thermal Materials
På lager: 0
Datablad
Køleplader Grøn 228,60mm x 228,60mm Kvadratisk
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A15973-16
DigiKeys varenummer
926-1125-ND
Producenter
Producentens varenummer
A15973-16
Beskrivelse
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GREEN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Tykkelse
0,160" (4,06mm)
Producenter
Materiale
Silikoneelastomer
Serie
Farve
Grøn
Emballage
Bulk
Termisk ledningsevne
1,2W/m-K
Varestatus
Forældet
Holdbarhed
24 måneder
Type
Gap filler-pad, Ark
Holdbarhed start
Certificeringsdato
Form
Kvadratisk
Grundlæggende varenummer
Omrids
228,60mm x 228,60mm