A18053-16
DigiKeys varenummer
926-A18053-16-ND
Producenter
Producentens varenummer
A18053-16
Beskrivelse
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GREEN
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grøn 228,60mm x 228,60mm Kvadratisk
Kategori
Omrids
228,60mm x 228,60mm
Producenter
Laird Technologies - Thermal Materials
Tykkelse
0,160" (4,06mm)
Serie
Materiale
Silikoneelastomer
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand
1,59°C/W
Brug
Multi
Termisk ledningsevne
1,2W/m-K