TPSV107K025H0100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 183
Datablad
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2924 (7361 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSV107K025H0100
DigiKeys varenummer
478-TPSV107K025H0100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSV107K025H0100
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 25V 2924
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,240" B (7,30mm x 6,10mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,148" (3,75mm)
Spænding - Nominel
25 V