TR3W107K025C0100
DigiKeys varenummer
718-1886-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1886-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1886-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3W107K025C0100
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 25V 2924
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2924 (7361 metrisk) 100mOhm
EDA/CAD-modeller
TR3W107K025C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2924 (7361 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,236" B (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
25 V