TPSC685K025R0700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 508
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 1.599
Datablad
På lager: 0
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 991
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
På lager: 775
På lager: 793
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC685K025R0700
DigiKeys varenummer
TPSC685K025R0700-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSC685K025R0700
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 25V 2312
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
25 V