TPSC685K020R0700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 3.554
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 100
KEMET
KEMET
På lager: 500
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V 2312 (6032 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC685K020R0700
DigiKeys varenummer
478-9130-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSC685K020R0700
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 2312
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
20 V