TPSC336K010R0500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 4
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 2.720
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 500
Vishay Sprague
På lager: 506
KEMET
På lager: 33
KEMET
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2312 (6032 Metric) TPS C Code Chip Caps
TPSC336K010R0500
DigiKeys varenummer
478-9124-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSC336K010R0500
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 10V 2312
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
10 V