TAJW336K010RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 4
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 2.720
Datablad
På lager: 5.587
Vishay Sprague
På lager: 506
Vishay Sprague
På lager: 500
KEMET
På lager: 33
KEMET
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 1,6Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJW336K010RNJ
DigiKeys varenummer
TAJW336K010RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJW336K010RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 10V 2312
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJW336K010RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,6Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
W
Spænding - Nominel
10 V