TPSA154M050R9000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 2.053
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
0.15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 1206 (3216 metrisk) 9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPSA154M050R9000
DigiKeys varenummer
TPSA154M050R9000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSA154M050R9000
Beskrivelse
CAP TANT 0.15UF 20% 50V 1206
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
50 V