TPSA154K050R9000
DigiKeys varenummer
478-TPSA154K050R9000TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TPSA154K050R9000CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TPSA154K050R9000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSA154K050R9000
Beskrivelse
CAP TANT 0.15UF 10% 50V 1206
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 1206 (3216 metrisk) 9Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPSA154K050R9000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
50 V