TCJY227M004R0025 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 1.230
Datablad
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJY227M004R0025
DigiKeys varenummer
478-9500-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCJY227M004R0025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
4 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz